Uncategorized

Biustonosz Sportowy – 5 Ważnych Pytań

Jak powinien wyglądać mój stanik sportowy?

Głównym celem noszenia stanika sportowego jest ograniczenie nadmiernego podskakiwania oraz uciskanie i zamykanie piersi tak, aby były nieruchome, a Ty nie. W przypadku tego rodzaju dopasowania opaska powinna być wygodna – nawet bardziej przytulna niż zwykły stanik. Nie potrzebujesz mniejszego rozmiaru miseczki, aby utrzymać biust w dół – biustonosz został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Jakie są najlepsze biustonosze sportowe?

Wybierając stanik sportowy, najpierw zawęź zakres swojej aktywności. Gdy dowiesz się, czy Twój sport ma niewielki, średni lub duży wpływ, możesz zawęzić rozmiar.

Jakie inne funkcje są ważne przy wyborze stanika sportowego?

Jedną z najważniejszych cech każdego stanika jest materiał. Jest to jeszcze ważniejsze, gdy jest to Twój stanik sportowy. Ponieważ będziesz ćwiczyć, a następnie pocić się (czasem nadmiernie), będziesz chciał trzymać się materiałów pochłaniających wilgoć, które nie wchłaniają potu. Kupując biustonosz, pamiętaj o sprawdzeniu odpowiedniego dopasowania, aby zobaczyć użyte materiały.

Ile biustonoszy sportowych powinnam posiadać?

Powinnaś mieć jeden biustonosz sportowy na każdy dzień ćwiczeń. Jeśli ćwiczysz dwa razy w tygodniu, miej dwa na zmianę. Jeśli ćwiczysz cztery do pięciu dni w tygodniu, postaraj się mieć co najmniej cztery na zmianę.

Planuję stracić dużo na wadze. Jaki rozmiar powinienem kupić?

Zawsze powinieneś kupować rozmiar, którym jesteś teraz. Nigdy nie wiesz, jaki kształt będą mieć Twoje piersi, gdy schudniesz, więc stanik, który kupisz dla swojego oczekiwanego rozmiaru, może stać się przestarzały. Dlaczego tak, to właściwie dźwięk pieniędzy spuszczanych do toalety! Jeśli martwisz się kupowaniem zbyt wielu biustonoszy, gdy schudniesz, trzymaj się biustonoszy sportowych bez fiszbin, ponieważ są łatwiej się dostosowywują, jeśli są nieco za duże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *